praktykant/praktykanta do działu hr in żary

job type
praca tymczasowa

location
żary, lubuskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52354

job description

oferujemy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie),
  • poznanie specyfiki pracy w HR,
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć,
  • szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności,
  • miła atmosfera w miejscu pracy,
  • opieka wykwalifikowanych Konsultantów.

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę,
  • obsługa pracowników tymczasowych,
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy,
  • weryfikacja i archiwizacja akt osobowych.

responsibilities

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność,
  • zainteresowania branżą HR,
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk.