praktykant/praktykantka hr in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
49138

Szukasz miejsca do odbycia praktyk studenckich lub dodatkowych?

Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR?

Chcesz w przyszłości pracować np. jako rekruter?

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany to czytaj dalej! Mamy dla Ciebie super ofertę odbycia praktyk.

oferujemy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie)
  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności
  • miła atmosfera w miejscu pracy
  • opieka wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę,
  • obsługa pracowników tymczasowych,
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy,
  • weryfikacja i archiwizacja akt osobowych.

responsibilities

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk