programista c systemów wbudowanych/ software embedded engineer c in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
51802

Chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu programistów i tworzyć kolejne innowacje?

Zachęcamy do zaaplikowania już dziś na stanowisko:

programista C systemów wbudowanych/ software embedded engineer C

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • premie roczne
  • imprezy integracyjne
  • bony świąteczne/karta sportowa

zadania

  • budowanie architektury systemu oraz implementacji
  • prowadzenie specyfikacji produktu
  • rozwijanie oprogramowania dla nowych produktów zgodnie z technicznymi wymaganiami oraz procedurami
  • optymalizacja nowych lub istniejących produktów we wstępnej fazie projektowania
  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w ramach procesu "Innovation-Prozzes"
  • rozwijanie oraz implementacja interfejsów użytkowników oraz komunikacyjnych
  • przygotowanie wstępnych szkiców rozwiązań
  • projektowanie koncepcyjne modułów oprogramowania oraz modelowanie opracowywanych rozwiązań
  • analiza oraz określenie wymagań dla przygotowywanego rozwiązania
  • rozwiązanie oprogramowania "embedded"dla różnych platform sprzętowych (C,C++)
  • przeprowadzanie testów oprogramowania zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz klienta
  • automatyzacja testów oprogramowania
  • integracja oprogramowania z platformą sprzętową
  • prowadzenie oraz udział w Code-Reviews

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, informatyka i kierunki pokrewne)
  • wiedza na temat systemów mikroprocesowych
  • komercyjne doświadczenie jako programista
  • doświadczenie w systemach operacyjnych urządzeń wbudowanych (RTOS, Linyx, Micrium)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych
  • znajomość notacji UML
  • znajomość urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne)