programista php in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56806
phone
+48 501 324 657

Chcesz dołączyć do polskiej firmy, która tworzy swój produkt? Zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę jak i B2B
  • kartę MultiSport oraz ubezpieczenie na życie
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • dostęp do Chill Out Room
  • finansowanie szkoleń, konferencji i eventów
  • dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie

zadania

  • aktywny udział w rozwoju oprogramowania dla naszego klienta
  • projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu
  • wykonywanie Code Review oraz tworzeniem testów automatycznych
  • weryfikacja zgłoszeń dotyczących systemów produkcyjnych jak i rozwiązywanie problemów
  • udział w spotkaniach zespołu

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości PHP7 i jednego wiodących frameworków (preferowany Symfony)
  • umiejętności pisania czystego i czytelnego kodu
  • znajomości metodyki Agile
  • umiejętności komunikacji w zespole, organizacji pracy
  • proaktywności, dokładności i entuzjazmu
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych (MySQL / PostgreSQL); znajomość baz NoSQL będzie plusem