project manager in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52628

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych i prowadź projekty dla światowego lidera w branży automotive.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • prowadzenie projektów we współpracy z liderem rynku automotive

zadania

  • zarządzanie projektami , monitorowanie, przygotowywanie harmonogramów, raportowanie
  • przygotowanie ofert na produkcję detali z tworzyw sztucznych
  • monitorowanie kosztów związanych z wdrożeniem projektów
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • pozyskanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi

responsibilities

  • wykształcenie wyższe - techniczne
  • znajomość języka niemieckiego - poziom komunikatywny
  • doświadczenie w pracy w branży tworzyw sztucznych na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku form wtryskowych i zagadnień z tym związanych
  • doświadczenie w kontaktach handlowych i znajomość rynku
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów dla grupy VW