projektant/handlowiec mebli kuchennych in szczecin

job type
praca stała

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
31994

Masz doświadczenie w projektowaniu kuchni? Znasz programy tj. AutoCad albo pro100? Lubisz kontakt z ludźmi? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Szczecinie.

oferujemy

  • pracę w od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 18
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

zadania

  • sprzedaż produktów firmy
  • tworzeniu projektów kuchni w specjalistycznym programie
  • praca na terenie salonu mebli kuchennych
  • wyjazdy pomiarowe do klientów
  • obsługa klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

responsibilities

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości programu AutoCad, pro100 lub innego do projektowania kuchni
  • otwartości, komunikatywności
  • prawa jazdy kat. B