przedstawiciel handlowy-branża drukarska in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61493
phone
+48 501331956

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży drukarskiej. Znasz specyfikę rynku. Masz doświadczenie w pracy z klientem. To Ciebie szukamy!

oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • zatrudnienie w dowolnej formie (umowa o pracę, B2B)
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczny czas pracy
  • samodzielność w działaniach

zadania

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie portfela klientów
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach biznesowych
  • budowa długoterminowych relacji handlowych
  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • współpraca z działem obsługi klienta i produkcji
  • raportowanie działań w CRM

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia sprzedażowego, w branży poligraficznej
  • własna baza klientów -warunek konieczny
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja
  • czynne prawo jazdy kat. B