przedstawiciel handlowy in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57647
phone
+48 667 500 197

Znasz już odpowiedź na "Sprzedaj mi ten długopis"? Rozszerz swoje doświadczenie o sprzedaż produktów sanitarnych.

oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię od sprzedaży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód- również do celów prywatnych)
  • Możliwość poszerzenia własnych kompetencji o nową branżę
  • Ciekawe szkolenia produktowe
  • Samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu

zadania

  • Sprzedaż produktów na terenie woj. mazowieckiego (Warszawa+ północna część województwa mazowieckiego)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Utrzymywanie i pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Obsługa zamówień klientów
  • Współpraca z działem handlowym

oczekujemy

  • Mile widziani kandydaci ze znajomością branży instalacyjnej z zakresu kanalizacji / centralnego ogrzewania bądź materiałów ogólnobudowlanych
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Chęci do nauki i poszerzania własnych kompetencji
  • Umiejętności prowadzenia auta i czynnego prawa jazdy kat. B