przedstawiciel regionalny in ostróda

job type
praca stała

location
ostróda, warmińsko-mazurskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57704
phone
+48 605306803

Nie jest Ci obce pozyskiwanie klientów z sektora B2B? Czujesz się świetnie w sprzedaży i lubisz pracę w terenie? Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela regionalnego, który będzie rozwijaj relację z klientami i budował sprzedaż w województwach warmińsko-mazurskim i pomorskim.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia)
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia wdrożeniowe

zadania

  • organizowanie procesu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B
  • prowadzenie aktywnych działań handlowych wspomagających proces sprzedaży na terenie dwóch województw (woj. warmińsko-mazurskie i pomorskie)
  • utrzymanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów firmy
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • monitorowanie oraz analiza rynku
  • raportowanie działań w systemie CRM
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • wysokiej motywacji i silnego nastawienia na osiąganie założonych celów
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • sumienności oraz odpowiedzialności
  • prawa jazdy kat. B