qa tester in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
IT - rozwój oprogramowania
job type
praca stała
reference number
51668

Światowy lider w dziedzinie oprogramowania 3D, poszukuje inżyniera mechanika do pracy nad rozwojem oprogramowania. Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli Twoją pasją jest jakość i użyteczność najnowocześniejszych produktów z dziedzin konstrukcji, architektury oraz inżynierii.

oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • sport benefit

zadania

  • testowanie rozwijanego produktu oraz zapewnianie ciągłych informacji o jego jakości dla całego zespołu
  • udział w spotkaniach mających na celu uściślanie historyjek użytkownika oraz proponowanych zmian
  • wspomaganie efektywnej komunikacji pomiędzy programistami a właścicielem projektu
  • identyfikowanie zagrożeń, ograniczanie ich oraz ustalanie priorytetów prac które umożliwią wykonanie zaplanowanych w ramach sprintu zadań
  • proponowanie rozwiązań oraz dostarczanie danych dotyczących automatyzacji nocnych kompilacji oraz testów regresyjnych, integracyjnych, eksploracyjnych i akceptacyjnych

responsibilities

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej dwu letnie doświadczenie w pracy testami manualnymi
  • doświadczenie z jira
  • doświadczenie w pracy ze scrum