quality manager in bielsko-biała

job type
praca stała

location
bielsko-biała, śląskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52590

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu jakością i pragniesz rozwijać swoje kompetencje w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej? Chciałbyś realizować w swojej karierze projekty, w obrębie Twojej specjalizacji? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy

zadania

  • odpowiedzialność za rozwój działu zapewnienia jakości w firmie
  • organizowanie pracy podwładnych i rozliczanie ich z powierzonych zadań
  • identyfikacja problemów jakościowych
  • wdrażanie działań usprawniających procesy jakościowe
  • koordynacja współpracy z innymi działami w zakresie specyfikacji oraz spełnienia wymagań jakościowych
  • zarządzanie procesem reklamacji poprzez podejmowanie odpowiednich kroków zapobiegawczych (inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących wynikających z reklamacji, niezgodności i zidentyfikowanych strat)
  • przygotowywanie raportów i zestawień jakościowych na potrzeby Zarządu
  • motywowanie, ocena i rozwój podległego personelu

responsibilities

  • wykształcenie wyższe technicze
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procesów jakościowych