recepcjonista/ka / junior office manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
51558

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika recepcji / junior office managera.

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8:30 - 17:30)
  • umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe
  • miłą atmosferę w biurze w samym Centrum Warszawy (blisko Dw. Centralnego)

zadania

  • prowadzenie recepcji
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • wspiera przełożonych w wykonywaniu obowiązków administracyjnych (w zakresie zapytań administracyjnych lub problemów)
  • obsługa biura poprzez wykonywanie rutynowych opracowań dokumentów, korespondencji i zapisów
  • obsługa sekretarska podczas spotkań w biurze
  • składanie zamówień oraz przyjmowanie i obsługa dostaw
  • zapewnienie obsługi e-maili, zarządzanie dziennikami i organizacją podróży w razie potrzeby
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • archiwizacja dokumentów zgodna z wymaganiami wewnętrznymi
  • zarządzanie usuwaniem materiałów i przedmiotów o charakterze poufnym
  • wszelkie zadania ad hoc

responsibilities

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania
  • odpowiedzialności
  • mile widziani kandydaci dostępni ASAP