recepcjonista/ka in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
52212

Skończyłeś studia i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców? Szukasz swojej pierwszej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start. Poszukujemy pracownika recepcji (staż).

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • 2500 PLN netto
  • wdrożenie na stanowisku pracy
  • wsparcie przełożonego
  • pracę pełną wyzwań
  • nowoczesnę biuro na ul. Krakowiaków (Warszawa Włochy)

zadania

  • obsługa sekretariatu: odbieranie telefonów, witanie gości
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • koordynacja przesyłek kurierskich
  • przygotowywanie prezentacji
  • drobne tłumaczenia
  • organizacja podróży służbowych, zamawianie taksówek, rezerwacje hoteli, sal konferencyjnych, restauracji
  • organizowanie spotkań i cateringu
  • wprowadzanie danych administracyjnych do systemów.

responsibilities

  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
  • otwartości na pracę 40h/tydzień
  • mile widziani studenci lub absolwenci
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie
  • samodzielność w działaniu, oraz systematyczność
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office