recepcjonista/ka in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
51721

Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę. Aktualnie poszukujemy recepcjonisty/ki.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2500 do 3000 PLN netto (okres próbny)
  • rozwojowe środowisko pracy
  • miłą atmosferę w biurze na Dolnym Mokotowie/Sadybie - blisko CH Sadyba Best Mall
  • pracę w godz. 8:00 - 16:00

zadania

  • przyjmowanie i łączenie rozmów
  • pisanie pism korespondencyjnych
  • przyjmowanie gości Zarządu
  • staranne prowadzenie książki korespondencyjnej, przekazywanie korespondencji odpowiednim pracownikom w firmie, wysyłanie korespondencji
  • wysyłanie korespondencji świątecznej w imieniu firmy
  • zapewnienie odpowiedniej ilość artykułów biurowych i spożywczych
  • dokonywanie rezerwacji hoteli, biletów związanych z podróżami służbowymi dla pracowników oraz Prezesa firmy
  • dbanie o ciągłość dostaw magazynów, czasopism, katalogów wg uzgodnień z prezesem oraz kontrola dokumentów kosztowych z tym związanych
  • wykonywanie kopii danych w komputerze wg procedury „obsługa komputerów w firmie”
  • organizacja corocznego przygotowania kalendarzy firmowych
  • administrowanie stroną internetową

responsibilities

  • dobrej znajomości języka angielskiego - niezbędnego do komunikacji w firmie, wysyłania mail
  • dokładność, rzetelność, punktualność, miłej aparycji, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku