recepcjonistka / recepcjonista in ustroń

job type
praca tymczasowa

location
ustroń, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52662

Szukasz pracy, w której Twoja łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności organizacyjne jednocześnie zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na stanowisko pracownika recepcji w domu wczasowym. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w branży hotelarskiej
  • pracę w systemie: dzień, noc, dwa dni wolnego
  • możliwość korzystania z noclegu na terenie obiektu
  • wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek zmianowy

zadania

  • obsługa recepcji i gości
  • bieżące wsparcie administracji

responsibilities

  • gotowości do pracy w systemie: dzień, noc, dwa dni wolnego
  • dokładności i zaangażowania
  • doświadczenie w pracy o charakterze biurowym