recruitment consultant in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52409

Dołącz do zespołu technologies, rekrutacje i sprzedaż IT. Gwarantujemy świetną, nie korporacyjną atmosferę, wsparcie i pomoc na co dzień!

oferujemy

  • stabilna umowa o pracę oraz bonusy kwartalne
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, nauki języków obcych
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR (m.in. „Akademia rekrutacji”, „Direct search”, „Wywiad kompetencyjny”, "Efektywne spotkanie sprzedażowe")
  • pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • świeże owoce i pyszna kawa

zadania

  • całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • współpraca z międzynarodowymi firmami
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi
  • współpraca w zespole
  • wyszukiwanie i selekcja kandydatów w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych

responsibilities

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, zwłaszcza w obszarze sprzedaży i rekrutacji dla sektora IT (min. 1 rok).
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywności,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu