recruitment specialist in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
49870

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w rozwój ludzi, współpracuje z największymi klientami, daje możliwość pracy z językiem angielskim? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • umowę o pracę i premie co miesiąc
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, nauki języków obcych i w szkołach wyższych
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR (m.in. „Akademia rekrutacji”, „Direct search”, „Wywiad kompetencyjny”)
  • pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów
  • pracę w przyjaznym i inspirującym międzynarodowym środowisku

zadania

  • rekrutacja kandydatów na różnorodne stanowiska w ramach specjalizacji: ssc/bpo lub inżynieria
  • koordynowanie projektami
  • kontakt mailowy, telefoniczny czy osobisty z klientami
  • budowanie sieci kontaktów oraz poleceń wśród kandydatów
  • współpraca w zespole

responsibilities

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • komunikatywności, otwartości i optymistycznego podejścia
  • chęć specjalizowania się w obszarze rekrutacji SSC/BPO bądź inżynieryjnych
  • odpowiedzialności