referent - analityk w dziale marketingu in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
52592

Lubisz wyzwania? Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Aplikuj !

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • praca w godz. 8:00-16:00
  • płatny urlop, opłacamy składki ZUS
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów, sprawdź https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/

zadania

  • nadzór nad budżetem marketingowym
  • comiesięczne weryfikacje stanu wykorzystania budżetu marketingowego w poszczególnych działach
  • tworzenie oraz weryfikacja zleceń
  • tworzenie korekt faktur
  • współpraca z innymi działami
  • rozliczanie akcji trade marketingowych

responsibilities

  • umiejętności słuchania, analizowania i wnioskowania,
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobrej znajomości MS Office (Excel – płynne poruszanie się po tabelach przestawnych)
  • zaangażowania