referent ds. księgowości z niemieckim in słubice

job type
praca stała

location
słubice, lubuskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52468

Chcesz rozpocząć bądź kontynuować swoją karierę w obszarze księgowości? Lubisz rozmawiać po niemiecku? Aplikuj na stanowisko referenta ds. księgowości!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (stabilna podstawa, udział w programie premiowym)
  • ścieżkę rozwoju i szkoleń
  • pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną, bony i paczki świąteczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

zadania

  • monitorowanie terminowości płatności wśród klientów
  • udział w procesie windykacyjnym
  • kontakt z klientami firmy w języku niemieckim
  • negocjowanie warunków spłaty należności
  • działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie pojawianiu się przeterminowanych należności
  • ciągłe doskonalenie procesu odzyskiwania należności

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe o profilu księgowość, finanse)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości , windykacji
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • staranności, komunikatywności

Zapraszamy do aplikowania lub kontaktu telefonicznego pod numerem 605 303 807.