respondent w badaniu na temat nieruchomości i mieszkań, in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
badania i rozwój
reference number
52537

Chcesz zostać respondentem i udzielić wywiadu na temat mieszkań? Masz doświadczenie w tej branży i kiedyś szukałeś mieszkania na wynajem lub pracowałeś w biurze nieruchomości? Ta oferta może Cię zainteresować.

Kogo poszukujemy ?

  • 4 osoby, które zajmowały się procesem poszukiwania mieszkania na wynajem,
  • 4 osoby z procesu poszukiwania mieszkania do zakupu,
  • 4 osoby z procesu poszukiwania domu do zakupu.

osoby które w przeciągu trzech miesięcy miały styczność z takowymi nieruchomościami.

Osoby miałaby wypowiedzieć się w wywiadzie na któryś z tematów do badania przez renomowaną firmę badawczą.

oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • 70 zł brutto za godzinę wywiadu,
  • możliwość udziału w kolejnych tego typu zleceniach,
  • możliwość wyboru dnia, w którym udzieli się wywiadu (początek sierpnia)

zadania

  • wypowiedzenie się na temat mieszkań, wynajmuj, kupna domu.
  • godzinny, nagrywany dźwiękowo wywiad,

responsibilities

  • znajomości tematu mieszkań i wynajmu,
  • komunikatywności i otwartości w zadawanych pytaniach,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • doświadczenia w temacie nieruchomości na przełomie 3 miesięcy.

Jesteś zainteresowany zadzwoń na numer 501 331 944 i zaaplikuj na nasze ogłoszenie!