reward manager (compensation & benefits expert) in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58648
phone
+48 tel. 697 581 378

Podejmij wyzwanie! Zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Dołącz do jednej z największej grup kapitałowych w branży transportowej. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Reward Managera (Compensation & Benefits Expert).

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie (12 - 15 000 PLN brutto)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • realny wpływ na politykę wynagrodzeń oraz benefitów firmy
  • konkurencyjne benefity pozapłacowe

zadania

  • dostosowanie strategii wynagrodzeń i świadczeń do celów biznesowych
  • nadzór nad realizacją całości zadań w obszarze administracji kadrowej i płacowej
  • nadzór oraz współudział w opracowywaniu i realizacji polityki wynagradzania i benefitów
  • koordynowanie działań związanych z opracowaniem i weryfikacją planów wynagrodzeń
  • współpraca z Zarządem w celu stosowania obowiązujących systemów wynagrodzeń i benefitów
  • koordynowanie prac związanych z przygotowaniem wszelkiej dokumentacji analitycznej systemów wynagradzania i benefitów
  • współudział we wdrażaniu nowych rozwiązań HR
  • przygotowywanie procedur dla działu wynagrodzeń
  • zarządzanie budżetem działu
  • projektowanie długoterminowych planów motywacyjnych

oczekujemy

  • nie mniej niż 8 lat doświadczenia w obszarze payroll
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym programu Excel)