rpa developer/ java developer in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
59168
phone
+48 501327680

Poszukujemy junior developerów java, którzy chcieliby się rozwijać w obszarze RPA, pracując na platformie Workfusion, jednej z najbardziej popularnych i uznawanych technologi w zakresie automatyzacji. Oferujemy rozwój w międzynarodowej firmie i pełne przeszkolenie w ramach narzędzi i technologi. Dodatkowo możesz też nauczyć się pracy w środowisku cloudowym.

oferujemy

  • kompleksowe szkolenie w zakresie stosowanych narzędzi i technologi (workfusion / cloud Azure itd.)
  • praca w oparciu o kontrakt B2B,
  • możliwość częściowej pracy po wdrożeniu
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji i pracy nad najnowszymi projektami stosowanymi globalnie

zadania

  • Development procesów i definicja standardów na platformie Workfusion (Smart Automation)
  • Definicja standardów programowania Java na platformie
  • Koordynacja globalnej grupa programistów w celu definicji i modyfikacji standardów programowanie procesów na Workfusion
  • Tworzenie/programowanie globalnych komponentów używanych przez inne zespoły
  • Pomoc przy automatyzacji wparcia infrastruktury Cloud Azure (opcjonalne)
  • Uczestnictwo w wewnętrznych projektach

oczekujemy

  • 1-2 lata doświadczenie w Javie
  • Znajomość platformy Windows i Linux (pracujemy na Workfusion opartej na Windows 2016 serwerach i Linux)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomości infrastruktury Cloud Azure (w stopniu podstawowym)
  • Umiejętność Powershell lub CLI programing in Cloud Azure
  • Zainteresowanie obszarem RPA/ AI/Machine Learning