sales representative (woj. wielkopolskie) in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58477
phone
+48 667 500 197

Podejmij wyzwanie w branży Automotive. Pracuj w prężnie rozwijającej się korporacji z wieloletnim doświadczeniem.

oferujemy

  • pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się korporacji międzynarodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełny cykl szkoleniowy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • współpracę na zasadzie B2B
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, smartfon, samochód służbowy)

zadania

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (sprzedaż pojazdów ciężarowych używanych)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami na powierzonym terytorium działania
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferowanych produktów
  • prowadzenie bazy klientów w CRM
  • analiza sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

oczekujemy

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub w branżach pokrewnych - warunek konieczny)
  • znajomość branży w regionie działania
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • wykształcenie: minimum średnie
  • zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań oraz celów
  • dokładność, komunikatywność, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B / mile widziana kat. C lub C+E