samodzielna/y księgowa/y in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57909
phone
+48 697 502 885

jeśli szukasz wyzwań na całkowicie samodzielnym stanowisku, chcesz mieć możliwość tworzenia procesów od podstaw i pracować w międzynarodowym środowisku, mam ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • możliwość w tworzeniu od podstaw procesów księgowych w firmie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • pracę w firmie, która jest największym graczem w swoim sektorze;
  • pełną samodzielność, raportowanie do General Menadżera;
  • możliwość stworzenia zespołu;
  • pensję podstawową plus bonus.

zadania

  • działania związane z zamknięciami miesiąca
  • dokonywanie księgowań w Księdze Głównej
  • przygotowywanie deklaracji VAT, VAT-EU
  • kalkulacja CIT
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami, monitorowanie terminów płatności
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP);
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.

oczekujemy

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość);
  • minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej;
  • umiejętności analitycznych, dobrej znajomości Excela;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • bardzo dobra znajomość IFRS;
  • dojrzałości, umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji.