selekcjoner opakowań szklanych in częstochowa

job type
praca tymczasowa

location
częstochowa, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55063
phone
+48 693 470 679

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie, a może chcesz rozwijać się w branży hutniczej? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Dla naszego Klienta, producenta wyrobów szklanych, które znajdziesz w luksusowych drogeriach i sklepach, poszukujemy pracowników do działu produkcyjnego.

Częstochowa, Wyczerpy-Dolne

oferujemy

  • wysokie atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • pakiet odzieży roboczej
  • benefity (prywatne ubezpieczenie, karta multisport, zniżki na bilety do kina itp. )
  • osoby szybko przyswajające wiedzę, zdeterminowane do pracy mają możliwość przejścia pod umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie butelek do kartonów

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • motywacji do szybkiego przejścia na umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika