serwis sprzętu elektronicznego in wrocław

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 2,900 miesięcznie

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
część etatu
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
57484
phone
+48 501331598

job description

Mamy ofertę dla Ciebie, nie czekaj, aplikuj!

Poszukujemy 50 osób do pracy na stanowisko młodszego serwisanta.

Wolne weekendy oraz możliwość zdobycia doświadczenia!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • wysokie wynagrodzenie oraz premia do 1200 zł brutto!
  • stabilne zatrudnienie, możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00)
  • pakiet benefitów (OKSystem, opieka medyczna, zniżki na zakupy, bilety do kina, bony do restauracji itp.)
  • długofalową współpracę

zadania

  • naprawa i serwisowanie sprzętów z zakresu elektroniki użytkowej

oczekujemy

  • motywacji i zaangażowania do pracy
  • znajomość naprawy sprzętów elektronicznych

Wyślij SMS o treści SERWIS a my oddzwonimy do Ciebie w celu przedstawienia szczegółów 697501004 lub 501331598