serwisant urządzeń elektronicznych in niepołomice

job type
praca stała

location
niepołomice, małopolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56324
phone
+48 667580053

Posiadasz doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje w międzynarodowej firmie produkcyjnej?

Nie czekaj, aplikuj już dziś na ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 (*możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)

zadania

  • naprawa i serwis urządzeń elektronicznych (cyfrowych i analogowych)
  • wypełnianie raportów dotyczących wykonanych napraw
  • wykonywanie obowiązków zgodnie z wymogami pisemnych procedur
  • dbałość o wyposażenie i narzędzia pracy
  • komunikacja z przedstawicielami/klientami zagranicznych firm

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne, energetyczne)
  • wiedzy z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • biegłej umiejętności obsługi komputera
  • bardzo dobrej umiejętności komunikacji werbalnej
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych/elektronicznych
  • umiejętności lutowania komponentów powierzchniowych i przewlekanych
  • znajomość IPC610 // 7711 będzie dodatkowym atutem