serwisant wtryskarek in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
50314

Masz doświadczenie w obsłudze serwisowej wtryskarek? Podejmij pracę u jednego z największych producentów wtryskarek na świecie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + premie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

zadania

  • obsługa serwisowa klientów w powierzonym regionie (teren Poznania, Bydgoszczy i Torunia)
  • telefoniczne i mailowe doradztwo techniczne

responsibilities

  • wykształcenie min. średnie o kierunku technicznym
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość procesu wtrysku
  • umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy mobilnej
  • wysoka kultura osobista