ślusarz-spawacz in gdynia

job type
praca tymczasowa

location
gdynia, pomorskie
job category
produkcja
reference number
49505

Szukasz pracy w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku? Chcesz się rozwijać i nabywać nowe umiejętności na kierunku spawacza? Nasz klient zajmujący się produkcją mebli gastronomicznych poszukuje spawaczy z uprawnieniami:

Ślusarz-spawacz

Czym dokładnie zajmuje się nasz klient? Specjalizuje się on w trzech branżach. Zalicza się do nich technikę kuchenną, produkcję urządzeń do dużych sieci restauracyjnych oraz produkcję zautomatyzowanych maszyn do kawy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu ! ),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 300 zł brutto/msc nawet do 1000 zł brutto/msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • spawanie i montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej.

responsibilities

  • silnej motywacji do pracy,
  • uprawnień spawalniczych,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienności, rzetelności oraz gotowości do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Nie zwlekaj zaaplikuj swoje CV lub zadzwoń 501 331 944 lub 58 765 91 92 !!