ślusarz in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56882
phone
+48 697240229

Posiadasz doświadczenie w pracy jako ślusarz? A może jesteś po kursie i chciałbyś rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku współpracującej z branżą lotnictwa? Nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednią u pracodawcy;
  • 3 miesięczny okres próbny, a po nim umowa na czas nieokreślony!
  • system szkoleń wprowadzających do firmy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę multisport;
  • prywatny Program Emerytalny;
  • Siłownię firmową;
  • dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’;
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia!

zadania

  • prace ślusarskie;
  • kontrola jakości wytworzonych wyrobów;
  • dbałość o czystość stanowiska pracy.

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku ślusarza lub ukończenia kursu;
  • chęci i motywacji do rozwoju;
  • nastawienia na długofalową współpracę;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym.