sortowacz opakowań szklanych - produkcja in częstochowa

job type
praca tymczasowa

location
częstochowa, śląskie
job category
produkcja
reference number
49344

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Stanowisko: Sortowacz Opakowań Szklanych

Miejsce pracy: Częstochowa, Dzielnica: Wyczerpy - Aniołów

oferujemy

  • nowe wyższe stawki wynagrodzenia (podstawa + premia zawsze gwarantowana)
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • zapewnioną odzież roboczą
  • pakiet benefitów Randstad PLUS
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym w Randstad
  • możliwość zdobycie doświadczenia na produkcji
  • dogodny dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską

zadania

  • pakowanie wyrobów szklanych do wysyłki,
  • kontrola jakości wyrobów szklanych,
  • sortowanie wyrobów szklanych

responsibilities

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 Brygady,
  • dobrej kondycji fizycznej,
  • spostrzegawczości