spawacz in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51368

job description

Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza.

Jeśli posiadasz uprawnienia w spawaniu metodą MAG bądź TIG to oferta jest dla Ciebie !

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie (nawet do 3 tys.)
  • możliwość skorzystania z licznych pakietów i rabatów
  • pracę w systemie 3 zmianowym

zadania

  • Spawanie rur, blach metodą TIG i MAG

responsibilities

Spawacz TIG 141:

  • min. 3-letnie doświadczenie w spawaniu rur metodą TIG 141 oraz aktualne uprawnienia III stopnia
  • dużym atutem będzie doświadczenie w spawaniu na obrotniku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia II S będą mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Spawacz Mag 135:

  • min. 3-letnie doświadczenie w spawaniu TIG 141
  • ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • uprawnienia do spawania spoin doczołowych BW oraz T rur (EN 287-1 135 T BW)
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na suwnice i żurawie