specjalista ds. administracji z językiem francuski in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
52536

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV ☺

Nasz klient, amerykańska firma zajmująca się systemami obsługi płatności na świecie poszukuje osób ze znajomością języka francuskiego oraz angielskiego, które chcą się rozwijać w międzynarodowych strukturach.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Praca w nowoczesnym biurze niedaleko Dworca Zachodniego;
  • Benefity pozapłacowe takie jak: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz wypadkowe;
  • Owocowe piątki;
  • Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy.

zadania

  • Administrowanie danymi podstawowymi do celów administracyjnych i operacyjnych;
  • Fakturowanie zgodnie z warunkami umowy;
  • Kontakt z klientami;
  • Administrowanie umowami serwisowymi;
  • Komunikacja i koordynacja z podmiotami i dostawcami.

responsibilities

  • Umiejętność porozumiewania się ustnie i pisemnie w języku francuskim ( min B2) i angielskim (min B1);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zadań administracyjnych w firmie przemysłowej lub IT;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • Znajomość SAP ERP będzie zaletą;
  • Elastyczność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.