specjalista ds. administracji in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
52486

Zastanawiasz się jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w samym centrum biznesowym Warszawy ?

Aplikuj już dzisiaj i przekonaj się o tym na własne oczy!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo z możliwością bezpośredniego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

zadania

  • Administracja szkoleniami : przyjmowanie zgłoszeń klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Rejestracja zamówień w SAP, rozliczanie szkoleń
  • Obsługa reklamacji
  • Wsparcie administracyjne dla działu projektów oraz działu serwisu
  • Tworzenie zamówień według wniosków zakupowych do dostawców i podwykonawców

responsibilities

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy administracyjno - biurowej bądź w sprzedaży
  • Mile widziana znajomość programów: bFo, SAP, lub innych systemów ERP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole