specjalista ds. bhp i ochrony środowiska in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
reference number
52481

Masz doświadczenie w zakresie BHP w firmie produkcyjnej? Komunikujesz się w języku angielskim? Zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową

zadania

  • kontrola warunków bhp na stanowiskach pracy
  • dokumentowanie i weryfikowanie dokumentacji związanej z działaniami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oddziaływania na środowisko naturalnego
  • opracowywanie i weryfikowanie procedur, instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
  • konsultacja i doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bhp, organizacji i metod pracy
  • planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • udział w ocenie założeń modernizacji zakładu pracy oraz nowych inwestycji
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP
  • prowadzenie audytów bhp i oś zgodnie z ustalonymi procedurami
  • utrzymywanie systemu ISO 14001
  • współtworzenie programów korporacyjnych w zakresie bezpieczeństwa
  • budowanie świadomości pracowników oraz propagowanie kultury bezpieczeństwa

responsibilities

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu bhp
  • doświadczenia zawodowego w obszarze BHP w firmie produkcyjne
  • Znajomość aktualnych przepisów i zagadnień dotyczących bhp
  • Zdolność identyfikowania, zrozumienia i stosowania prawa oraz przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • znajomość normy ISO 14001, ISO 50001,
  • Wiedza inżynierska w zakresie instalacji i procesów związanych z bhp i oś
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz organizacji pracy
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office