specjalista ds. bhp in stargard

job type
praca stała

location
stargard, zachodniopomorskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52337

Masz doświadczenie w zakresie BHP w firmie produkcyjnej? Komunikujesz się w języku angielskim? Zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą etc.)

zadania

  • nadzór nad stanem BHP w firmie produkcyjnej
  • dążenie do ciągłej poprawy bezpieczeństwa
  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju firmy z uwzględnieniem zasad BHP
  • opracowywanie i rejestr dokumentacji BHP
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków,
  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
  • wsparcie w zakresach P. Poż
  • koordynowanie działań w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń BHP
  • koordynowanie wszelkich działań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

responsibilities

  • wykształcenia wyższego (upoważniającego do pracy w służbach BHP)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjej
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • certyfikatu audytora wew. OHSAS/PN-N 18001/ 45001
  • komunikatywności, otwartości
  • orientacji na cel