specjalista ds. controllingu in chojnice

job type
praca stała

location
chojnice, pomorskie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57753
phone
+48 691 691 861

Pasjonują Cię zagadnienia związane z obszarem controllingu? Cenisz niezależny i zorganizowany sposób pracy a Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie, aplikuj!

oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie współpracującej z rynkami zagranicznymi
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego
  • możliwość rozwoju

zadania

  • przygotowywanie budżetu i kontrola jego realizacji
  • uczestnictwo w procesie tworzenia prognoz
  • porównywanie wartości żądanej i rzeczywistej
  • tworzenie oraz weryfikacja kalkulacji i danych finansowych firmy
  • przeprowadzanie analiz ekonomicznych
  • optymalizacja struktur kosztów i procesów biznesowych w produkcji oraz w sprzedaży
  • dalszy rozwój instrumentów i metod kontrolnych
  • tworzenie ocen biznesowych dla zarządzania przedsiębiorstwem

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość / controlling)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • zdolności analitycznego myślenia
  • samodzielności oraz dobra organizacja pracy