specjalista ds. finansowania dealerów in płock

job type
praca stała

location
płock, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52598

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na start.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze finansów
  • pracę w ciekawej branży w międzynarodowym środowisku

zadania

  • monitorowanie poziomu należności i zobowiązań klientów
  • kontrola wykorzystania limitów kredytowych
  • kompletowanie dokumentacji prawnej i kredytowej
  • zarządzanie przeterminowanymi zobowiązaniami
  • monitorowanie i weryfikacja zabezpieczeń
  • weryfikacja audytów stockowych
  • administracja Dealer Portalem
  • raportowanie
  • wdrażanie nowych produktów finansowych i projektów
  • bieżący kontakt z partnerami biznesowymi (dealerzy, klienci wewnętrzni)

responsibilities

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, z zakresu rachunkowości i finansów lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy w księgowości lub kontrolingu mile widziane
  • motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejętności pracy zespołowej i indywidualnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela