specjalista ds. hr in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52574

Chciałbyś w pełni wykorzystać potencjał jaki w sobie masz? Interesuje Cię praca dla międzynarodowej firmy, która stawia przede wszystkim na rozwój swoich pracowników? Posiadasz doświadczenie w obszarze HR i poszukujesz nowych wyzwań? Zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie w branży tytoniowej
  • poznanie środowiska działu HR działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • wspieranie procesu zmiany zarządzania organizacją
  • tworzenie jednostek organizacyjnych i stanowisk w systemie SAP HR
  • terminowe i dokładne udostępnianie danych dla procesów HR
  • kontrolowanie poprawności wprowadzonych danych
  • projektowanie i generowanie standardowych i specjalnych raportów HR
  • wsparcie w testowaniu nowych funkcjonalności systemu

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny - Twoja codzienna praca będzie się odbywała w języku angielskim - min.C1)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku - preferowany obszar HR
  • znajomości programu SAP HR
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • otwartości na nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku)