specjalista ds. hr in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52613

Zapraszamy do aplikowania tych, którzy w stosunkowo niedługim czasie (praca na 6 miesiący) chcieliby zdobyć dużą wiedzę i ciekawe doświadczenie zawodowe w dziale personalnym szwajcarskiej firmy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową

zadania

  • tworzenie i wypełnianie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy
  • onboarding pracowników
  • pomoc przy prowadzeniu i wdrażaniu lokalnych projektów HR
  • działania w obszarze wynagrodzeń i benefitów
  • aktywne uczestnictwo w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • wspieranie organizacji w obszarze kreowania pozytywnego wizerunku pracodawcy

responsibilities

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomości prawa pracy
  • motywacji do pracy na okres 4 miesięcy
  • możliwości rozpoczęcia pracy od sierpnia lub września