specjalista ds. jakości in stężyca

job type
praca stała

location
stężyca, lubelskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
55899
phone
+48 695951787

TQM nie jest dla ciebie zagadką? Jesteś osobą posiadającą analityczne myślenie, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej? Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową u polskiego lidera w branży kwiatowej? Sprawdź, co możemy ci zaoferować!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do posiłków
  • praca w firmie uznawanej za najnowocześniejszą i najbardziej innowacyjną w swojej dziedzinie na świecie

zadania

  • wdrażanie zmian w kierunku poprawy jakości produktu
  • monitorowanie obowiązujących norm i wymaganych procedur jakościowych i przechowywanie dokumentacji źródłowej
  • wdrażanie systemów jakości (systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy)
  • opracowanie, wdrażanie, przygotowanie systemów do certyfikacji
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej (jakościowej/produkcyjnej)
  • organizacja i planowanie kontaktów z klientami oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami
  • dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole oraz innymi obszarami w fabryce
  • współtworzenie i kompleksowy nadzór nad obowiązującymi procesami/procedurami w zakresie produkcyjnym
  • nadzór nad wyposażeniem do monitorowania i pomiarów
  • utrzymywanie standardów w celu zapewnienia wydajności i jakości pracy

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności analityczne
  • znajomość MS Office
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z zakresu tqm na produkcji