specjalista ds. jakości in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57256
phone
+48 +48 695951979

Praca z systemami zarządzania jakością to Twoja pasja? Chcesz mieć realny wpływ na poprawność wykonania komponentów dla różnych branż? Nie obce Ci są wyzwania wynikające z tego stanowiska? Zgłoś się do mnie - porozmawiajmy :)

oferujemy

  • realną możliwość rozwoju i wsparcie w tym zakresie
  • możliwość zarządzania małą grupą pracowników (4 osoby)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system kafeteryjny
  • kartę Multisport

zadania

  • zarządzanie pracą laboratorium metalograficznego
  • zarządzanie planem kontroli i metodami pomiarowymi
  • koordynowanie projektów APQP
  • optymalizacja procesów pod kątem ich niezawodności i jakości
  • zarządzanie procesem reklamacji klientów
  • nadzorowanie dokumentacji zakładowej
  • doskonalenie systemu zarządzania jakością i środowiskiem
  • nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • realizacja audytów systemu, procesu i wyrobu
  • realizacja szkoleń jakościowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (wykształcenie metalurgiczne będzie dodatkową zaletą)
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość wymagań ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949
  • praktyczna znajomość narzędzi APQP, FMEA, 8D, 5Why
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu Office
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • mile widziane doświadczenie w analizie strkutur i w obsłudze twardościomierzy