specjalista ds. kadr i płac in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
49687

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV.

oferujemy

  • możliwość rozwoju jako specjalista lub młodszy specjalista , w zależności do kompetencji
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • gwarantujemy rozpoznawalność marki i wysoce profesjonalne standardy międzynarodowej korporacji
  • pracę w przyjaznej i dynamicznie rozwijającej się firmie

zadania

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników etatowych
  • przygotowywanie listy płac
  • obliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, zasiłków ZUS
  • rozliczanie dodatkowych składników wynagrodzeń
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom
  • rozliczanie czasu pracy, nieobecności
  • obsługa klienta, raportowanie
  • obsługa systemy kadrowo-płacowego

responsibilities

  • doświadczenia w naliczaniu płac
  • chęci rozwoju na samodzielnym stanowisku lub w pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na Excelu
  • wiedza z zakresu kadrowo-płacowego
  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta