specjalista ds. kadr i płac in warszawa

job type
praca stała
salary
PLN 6,000 miesięcznie

location
warszawa, mazowieckie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57581
phone
+48 697 581 378

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasz klient - biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuję specjalisty ds. kadr i płac.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • miłą, butikową atmosferę
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 6000 - 7000 PLN brutto
  • prywatną opiekę medyczną
  • wdrożenie na stanowisku
  • elastyczny czas pracy

zadania

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców (około 100 - 120 pracowników)
  • prowadzenie i sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązywaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami prawa,
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilno-prawnych, sporządzanie list płac,r
  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • prowadzenie kontroli badań lekarskich,
  • wykonywanie dodatkowych zadań wyznaczonych przez przełożonego

oczekujemy

  • 2-3 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy (miele widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)
  • praktycznej znajomości prawa pracy
  • znajomości programu Płatnik
  • mile widziana znajomość programu Gratyfikant GT
  • zaangażowania, chęci do pracy
  • odpowiedzialność