specjalista ds. kontroli jakości in przecław

job type
praca stała

location
przecław, wielkopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57096
phone
+48 605122031

Jeśli płynnie posługujesz się językiem niemieckim i chcesz rozwijać się w kontroli jakości - Aplikuj !

oferujemy

  • szeroki pakiet wdrożeniowy
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej w Przecławiu
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • pracę w systemie dwuzmianowym od pn-pt.

zadania

  • nadzór nad jakością produkcji i procesu,
  • nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • doskonalenie procesów na podstawie analiz reklamacji/zwrotów,
  • wspieranie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów jakościowych.

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny
  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • znajomości komputera i programów Word, Excel
  • dokładności i skrupulatności
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w dziale produkcji,
  • praktycznej znajomości zasad i norm zarządzania jakością.