specjalista ds. księgi głównej i analiz in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51877

Jeżeli jesteś osobą związaną z księgowością, posiadasz w tym obszarze doświadczenie zawodowe (łącznie z księgą główną) i znasz biegle język angielski, aplikuj na stanowisko do międzynarodowej firmy z branży medycznej!

Dział, do którego aplikujesz opiera się na zadaniach związanych z księgą główną (General Ledger) oraz Intercompany (ICO), dzięki czemu zakres twoich obowiązków ma zasięg globalny i cel strategiczny dla działania całej firmy. W ramach tego innowacyjnego zespołu będziesz miał okazję kształtować przyszłość polskiej działalności firmy oraz rozwijać dalszą karierę zawodową.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - po trzymiesięcznym okresie próbnym podpisywana jest umowa o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet stomatologiczny, ubezpieczenie, karta multisport)
  • premię roczną związaną z wynikami firmy
  • rozwój w międzynarodowym środowisku pracy wśród wysokiej klasy profesjonalistów
  • zdrową atmosferę pracy, gdzie każdy traktowany jest z szacunkiem, a dodatkowe zaangażowanie i zasługi są doceniane i nagradzane
  • wynagrodzenie do 8 000 zł brutto (wysokość uzależniona jest od twojego doświadczenia i predyspozycji)

zadania

  • jako Główny Księgowy będziesz odpowiedzialny za wspieranie działu księgi głównej (GL) w prowadzeniu kluczowych działań księgowych, takich jak koniec miesiąca i koniec kwartału, ICO, środki trwałe, sprawozdawczość finansowa, rozliczenia kont dla regionu EMEA
  • będziesz wspierał managera w osiągnięciu założonych rezultatów związanych z wydajnością operacyjną, czy zarządzaniem ludźmi
  • możesz prowadzić specjalne projekty wymagające kreatywnych i analitycznych umiejętności w celu optymalizacji procesów
  • zaczniesz wspomagać proces terminowego raportowania GAAP
  • zajmiesz się przygotowywaniem raportów cyklicznych i ad hoc dla kierownictwa

responsibilities

  • wyższego wykształcenia kierunkowego (min. stopień licencjata) z obszaru księgowości, rachunkowości, ekonomii lub analogicznego
  • przynajmniej trzech lat doświadczenia zawodowego związanego z księgowością, w tym pracą stricte w dziale księgi głównej (GL) lub Intercompany
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych w celu profesjonalnej komunikacji z grupami i pracownikami na różnych szczeblach stanowisk
  • wysokich zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)