specjalista ds. logistyki ze znajomością języka francuskiego in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
52351

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze logistyki? Znasz język francuski i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do składania aplikacji.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pracę w dynamicznym środowisku

zadania

  • analiza zapotrzebowania na komponenty
  • przygotowywanie zamówień na komponenty
  • wysyłanie zamówień i prognoz do dostawców
  • zarządzanie potwierdzeniami zamówień
  • pilotowanie dostaw
  • rejestracja dostaw surowców
  • zapewnienie ciągłości w dostępie komponentów do produkcji
  • zarządzanie nieprawidłowościami w dostawach
  • utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów
  • organizacja transportu
  • rozwijanie dobrych relacji z dostawcami i podwykonawcami

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel na poziomie średnio zaawansowanym
  • umiejętność zarządzania priorytetami
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność prazy pod presją czasu