specjalista ds. logistyki in gdynia

job type
praca stała

location
gdynia, pomorskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57672
phone
+48 601803623

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazne i komfortowe warunki pracy,
  • pakiet medyczny,
  • kursy językowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywanie doświadczenia w jednej z najlepszych firm w swojej branż,
  • darmowy parking pod biurem,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

zadania

  • koordynowanie logistyki portowej przy realizacji kontraktów eksportowych i nadzór nad realizacją usług na terminalach;
  • współpraca z dostawcami, agentami portowymi, operatorami na terminalach, przewoźnikami i odbiorcami w zakresie operacji logistycznych;
  • identyfikacja ryzyk dotyczących operacji wykonywanych na terminalach oraz podejmowania działań w celu ich zaopiekowania;
  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów stosowanych na terminalach;
  • kontrolowanie procesów logistycznych i przepływu dokumentów sprzedażowych i zakupowych;
  • kontakt z dostawcami i odbiorcami towarów;
  • dbanie o ciągłość doskonalenia procesów logistycznych w powierzonym obszarze.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe – kierunkowe
  • doświadczenie w logistyce
  • doświadczenia w branży agro - dodatkowy atut
  • doświadczenia w procesach logistycznych związanych z portami morskim (dostawy do portów, załadunki statków, znajomość dokumentacji statkowej itp.) - mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość standardowych narzędzi biurowych (w tym MS Office)