specjalista ds. logistyki in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
transport / spedycja / logistyka
reference number
47148

Postaw na karierę w logistyce! Dołącz do zespołu ekspertów tworzących najbardziej rozpoznawalną markę produktów codziennego użytku.

Pracuj z nami i zostań specjalistą ds. logistycznej obsługi klienta!

Czekamy na Twoją aplikację:)

oferujemy

  • atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, usługi i produkty)
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie
  • długoterminowa współpraca
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( z możliwością stałej współpracy)

zadania

  • organizowanie transportu w ruchu międzynarodowym
  • monitorowanie statusu zamówień i rozwiązywanie problemów
  • obsługa Klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące zamówionych usług
  • wsparcie w dostarczaniu danych i analiz
  • tworzenie raportów
  • obsługa systemu zarządzania transportem

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość programu Excel
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętności analityczne
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność
  • zorientowanie na pracę zespołową