specjalista ds. obsługi klienta 18 pln, centrum warszawy in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
call center
job type
praca stała
reference number
52472

Skończyłeś studia i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców? Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na start.

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy zakresu zarządzania szkodami oraz ryzykiem szukamy entuzjastycznych kandydatów/tek do działu obsługi klienta w centrum Warszawy!

oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • 3/4 dniowe, płatne szkolenie wprowadzające,
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin w przedziale 8.00-17.00 (bez weekendów),
  • pracę w bardzo miłej atmosferze z SUPER zespołem,
  • pakiet benefitów Randstad PLUS;

zadania

  • udzielanie klientom informacji na temat polis, ubezpieczeń,
  • przyjmowanie połączeń przychodzących (tylko) i rejestrowanie szkody w systemie,
  • drobne prace biurowe z dokumentami (drukowanie, pakowanie, wysyłanie pism),

responsibilities

  • uśmiechu i entuzjazmu,
  • pozytywnego nastawienia do telefonicznych rozmów z klientami,
  • pewności siebie i profesjonalizmu,
  • nie wymagamy doświadczenia ale jeżeli już takie masz na pewno będzie to Twój atut;